Przejdź do treści

STARSZY SPECJALISTA SPRZEDAŻY

dam pracę
specialist
mazowieckie
Opis

JB Investments Sp. z o.o. , najdłużej działający w Polsce dystrybutor samolotów i śmigłowców, znanych światowych marek lotniczych takich jak Pilatus Aircraft, Diamond, Piper czy Bell Textron Inc. poszukuje osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków

  • Rozwój sprzedaży samolotów i śmigłowców w Polsce
  • Aktywne pozyskiwanie klientów prywatnych i instytucjonalnych
  • Przygotowywanie ofert sprzedaży samolotów i śmigłowców oraz usług serwisu
  • Opieka oraz budowanie długofalowych relacji z klientami
  • Systematyczna analiza rynku i działań konkurencji
  • Raportowanie wyników pracy

Wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe (preferowane kierunki techniczne)
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Samodzielność, inicjatywa i aktywność w działaniu
  • Nastawienie na realizację zadań i osiąganie wyznaczonych celów
  • Orientacja na klienta i umiejętności budowania relacji
  • Dyspozycyjność i gotowość do odbywania podróży służbowych
  • Znajomość technik sprzedaży, negocjacji oraz umiejętność prezentacji
  • Posiadanie ważnego prawa jazdy kat. B i praktyka w prowadzeniu samochodu
  • Wysoka motywacja do pracy w lotnictwie i szybkość pozyskiwania wiedzy.
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy w na stanowisku sprzedażowym oraz zainteresowanie lotnictwem.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premia sprzedażowa
  • Elastyczny czas pracy
  • Pracę w młodym zespole
  • Możliwość intensywnego rozwoju zawodowego
  • Zdobywanie doświadczenia w sprzedaży statków powietrznych

Kandydatów zainteresowanych dołączeniem do naszego Zespołu prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego na adres e-mail: magdalena.karska@jbi.com.pl

Prosimy o dołączenie do zgłoszenia klauzuli:  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez JB Investments Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”

logo JB Aviation

Kontakt
Imię i nazwisko/ Firma
JB Aviation
Telefon kontaktowy
POKAŻ DANE
POKAŻ DANE
Wyłączony
Wyłączony

Ogłoszenia powiązane

www.skytaxi.aero SkyTaxi to certyfikowany polski przewoźnik lotniczy, oferujący transport ładunków samolotami cargo typu Boeing 767 w Europie, Bliskim Wschodzie i Chinach. Do działu obsłu...
Port lotniczy Wrocław
SkyTaxi
Firma Aero Club Sp. z o.o. zajmująca się obsługą techniczną oraz zarządzaniem ciągłą zdatnością do lotu samolotów z segmentu General Aviation poszukuje osoby na stanowisko: Młodszy Spec...
Konstancin - Jeziorna
Aero Club Sp. z o.o.

Nasze strony