Przejdź do treści

Dyspozytor Lotniczy

dam pracę
dyspozytor
mazowieckie
Opis

W związku z rozwojem Spółka poszukuje kandydatów do Działu Operacyjnego na stanowisko: Dyspozytor Lotniczy

Zakres obowiązków

  • Planowanie przebiegu lotu, składanie planów lotu i monitorowanie lotu (flight watch).
  • Analizowanie danych osiągowych.
  • Analizowanie depesz NOTAM oraz informacji meteorologicznych.

Nasze wymagania

  • Ważna licencja FDL lub ukończony kurs do uzyskania licencji FDL.
  • Badania lotniczo-lekarskie.
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Stała współpraca i możliwość rozwoju.
  • Elastyczne godziny pracy, praca zmianowa.
  • Różne formy zatrudnienia.
  • Możliwość objęcia prywatnym pakietem medycznym.

CV prosimy składać na adres: rekrutacja@sprintair.eu

O nas

Spółki Grupy kapitałowej SprintAir od prawie czternastu lat świadczą wyspecjalizowane usługi na szeroko pojętym rynku lotniczym, specjalizując się przede wszystkim w lotniczych przewozach towarowych (air cargo), rozkładowych i czarterowych operacjach pasażerskich, ale również w szkoleniu pilotów i operatorów ochrony lotnictwa cywilnego.

Logo Sprint Air

Kontakt
Imię i nazwisko/ Firma
Sprint Air
Telefon kontaktowy
POKAŻ DANE
POKAŻ DANE
Wyłączony
Wyłączony

Ogłoszenia powiązane

Nasze strony