Przejdź do treści

Mechanik lotniczy

dam pracę
mechanik
mazowieckie
Nowy Dwór Mazowiecki
Opis

AMC Aviation Sp. z o. o. jest nowoczesną, dynamicznie rozwijającą się i efektywnie zarządzaną firmą z sektora Business Aviation. Świadczący usługi w zakresie Zarządzania Ciągłą Zdatnością do Lotu Part-CAMO, Obsługi Technicznej Part-145 oraz czarteru samolotów działającą na rynku od 2008 roku.

W związku z dynamicznym rozwojem oraz rozszerzaniem floty statków powietrznych, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Mechanik Lotniczy

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne;
  • Znajomość technicznego języka angielskiego (czytanie dokumentacji technicznej);
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie obsługi samolotów i/lub śmigłowców;
  • Zaangażowanie i dyspozycyjność.

Zadania:

  • Wykonywanie obsługi technicznej na samolotach;
  • Uczestnictwo w usuwaniu usterek AOG również w obcych portach lotniczych.

Oferujemy:

  • Budowanie swojego doświadczenia w zawodzie mechanika;
  • Stabilne warunki zatrudnienia w firmie z wieloletnim doświadczeniem w branży lotniczej;
  • Elastyczne formy zatrudnienia;
  • Praca dwuzmianowa;
  • Dofinansowanie do ubezpieczenia na życie i karty Multisport.
Kontakt
Imię i nazwisko/ Firma
AMC Aviation Sp. z o.o.
POKAŻ DANE
Wyłączony
Wyłączony

Ogłoszenia powiązane

Aeroklub „ORLĄT” w Dęblinie Poszukujemy kandydata na stanowisko: Mechanik Lotniczy/Praktykant Oferujemy: Budowanie swojego doświadczenia w zawodzie mechanika; Podnoszenie wi...
Dęblin
Aeroklub "ORLĄT" w Deblinie

Nasze strony