Instruktor Samolotowy w Aeroklubie Krakowskim

(ogłoszenie nr 92299)

Aeroklub Krakowski poszukuje instruktora samolotowego. Stowarzyszenie prowadzi działalność szkoleniową i popularyzatorską w zakresie lotnictwa cywilnego i sportowego. Bazą Stowarzyszenia jest lotnisko w Pobiedniku Wielkim (wschodnia część Krakowa).

Poszukujemy kandydata, który będzie posiadał doświadczenie w szkoleniu do licencji pilota samolotowego na samolotach C152 i Tecnam 2008, potrafiącego samodzielnie organizować czas pracy, cechującego się odpowiedzialnością, kreatywnością oraz dużym zaangażowaniem w wykonywaną pracę.

  • Mile widziane posiadanie uprawnień holowania szybowców oraz posiadanie typów: PZL 101 Gawron lub An-2
  • Oferujemy pracę w prężnie rozwijającym się ośrodku lotniczym, możliwość rozwoju zawodowego oraz uczestniczenie w ciekawych projektach
  • Istnieje możliwość zakwaterowania na lotnisku

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres: biuro@aeroklubkrakowski.pl z dopiskiem "Praca - Instruktor samolotowy".


Wyróżniasz się czymś spośród pozostałych kandydatów? Napisz o tym i przekonaj nas do siebie! Zastrzegamy możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.


Dokumenty prosimy zaopatrzyć w klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).

Imię i nazwisko / Firma:
Aeroklub Krakowski
Telefon:
-
E-mail:
biuro@aeroklubkrakowski.pl