Instruktor przedmiotów lotniczych

(ogłoszenie nr 128892)

Firma Aviacon poszukuje kandydató na stanowisko: Instruktor przedmiotów lotniczych

Twoje zadania: 

 • prowadzenie szkoleń z różnych obszarów lotnictwa,
 • udział w webinariach i konferencjach dla Klientów,
 • przygotowywanie prezentacji szkoleniowych,
 • prowadzenie walidacji szkoleń.

Twoje umiejętności:

 • minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe w branży lotniczej,
 • doświadczenie w prowadzeniu szkoleń/warsztatów,
 • znajomość języka angielskiego w stopniu, umożliwiającym prowadzenie branżowych szkoleń i prezentacji (warunek konieczny),
 • sprawna obsługa pakietu Office,
 • umiejętność nawiązywania pozytywnych relacji z uczestnikami szkoleń,
 • elastyczne podejście do współpracy,
 • profesjonalizm w realizacji celów zawodowych.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

 • elastyczne formy zatrudnienia,
 • praca w gronie ekspertów,
 • prestiżowe projekty dla polskich i zagranicznych klientów,
 • możliwość rozwoju.

W nawiązaniu do zaleceń związanych z koronawirusem o ograniczeniu spotkań, jesteśmy otwarci na prowadzenie rozmów rekrutacyjnych online, za pomocą wideokonferencji.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres biuro@aviacon.pl wraz z klauzula o następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).


AviationConsulting

AviationConsulting powstała w 2010 r. Od początku swojej działalności skupia się na dostarczaniu wyspecjalizowanych szkoleń z zakresu transportu, ze szczególnym uwzględnieniem transportu lotniczego, których odbiorcą są organizacje funkcjonujące w branży  Transport-Spedycja-Logistyka. Firma jest jedynym w Polsce Autoryzowanym Centrum Szkoleniowym Międzynarodowego Zrzeszenia Przewoźników Lotniczych ATC IATA. W 2018 AviationConsulting została uznana za jedno z 5 najlepszych ATC w Europie

Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane do innych naszych rekrutacji, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Firma Aviation Consulting.  z siedzibą w Lublinie przy ul. Ceramicznej 1 lok 3/04 danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Firma Aviation Consulting.  z siedzibą w Lublinie przy ul. Ceramicznej 1 lok 3/04 adres e-mail: biuro@aviacon.pl

Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy oraz do celów przyszłych rekrutacji, jeśli wyraziłeś stosowną zgodę w treści swojej aplikacji. Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Pozostałe dane osobowe (np. Twój wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś, wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne.

Możemy przekazywać Twoje dane osobowe poza Europejski Obszar Gospodarczy do następujących krajów: Kanada, USA, Indie na podstawie standardowych klauzul umownych przyjętych przez Komisje Europejską.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 1 roku od momentu otrzymania od Ciebie aplikacji.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych.

Masz prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. ”W razie pytań możesz skontaktować się z naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail biuro@aviacon.pl

Imię i nazwisko / Firma:
Aviacon
Telefon:
-
E-mail:
biuro@aviacon.pl