Samoloty Bristell - z największą kabiną w klasie

(ogłoszenie nr 122939)
Imię: 
SkyDREAM Sp. z o.o.
Telefon: 
+48 691 95 35 66

Bristell to odpowiedni wybór dla osób poszukujących samolotu do lotów rekreacyjnych. Dzięki połączeniu wygodnego, ergonomicznego wzornictwa z największym kokpitem w swojej kategorii, ten samolot jest idealny do dłuższych przelotów.


Dostępny w trzech wersjach:

  • ze stałym podwoziem
  • z chowanym podwoziem
  • z kółkiem ogonowym

Samolot może zostać wyposażony popularny silnik Rotax 912 (100KM), a dla osób szukających wysokich osiągów dostępna jest również wersja 915 o mocy 140KM.


Bristell jest dolnopłatem konstrukcji metalowej, posiadającym miejsca siedzące w kabinie w układzie side-by-side. Każdy samolot jest produkowany zgodnie z Twoim indywidualnym zamówieniem i jest wyposażany w wybraną przez Ciebie awionikę. Sam decydujesz jakie wyposażenie zostanie zainstalowane w Twoim samolocie, jak będzie wyglądała tablica przyrządów oraz jaką kolorystykę będzie posiadać tapicerka w kabinie.Producent oferuje klasyczną analogową awioniką oraz nowoczesne urządzenia glass-cockpit firmy Garmin. Samolot może zostać wyposażony w autopilota, system antykolizyjny, spadochron ratunkowy i wiele innych opcji podnoszących bezpieczeństwo i komfort lotu.


Za siedzeniami znajduje się obszerna przestrzeń bagażowa, do której dostęp jest zapewniony jest z wnętrza kabiny. Opcjonalnie dostępne są również dodatkowe schowki bagażowe w skrzydłach.

Możesz latać z prędkościami 200-290 km/h (w zależności od wersji i rodzaju zespołu napędowego), na dystansach ponad 1300km. Tak duży zasięg samolot osiąga dzięki 120 lub 150 litrowym zbiornikom paliwa.

Cena wersji podstawowej, gotowej do lotu: 79.500 EUR netto
Termin realizacji zamówienia: do 3 miesięcy

Chcesz poznać Bristella na żywo lub masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami!ane kontaktowe:


www.SkyDREAM.pl
+48 691 95 35 66