Aeroklub Krakowski poszukuje instruktora szybowcowego

(ogłoszenie nr 115748)

 Aeroklub Krakowski poszukuje instruktora szybowcowego. Stowarzyszenie prowadzi działalność szkoleniową i popularyzacyjną w zakresie sportów lotniczych. Jesteśmy certyfikowaną Organizacją Szkolenia Lotniczego w Polsce, która aktywnie szkoli na szybowcach. Bazą stowarzyszenia jest Lotnisko w Pobiedniku Wielkim.

Wymagania:

  • uprawnienia i doświadczenie w pracy na stanowisku Instruktora Szybowcowego,
  • zdolności organizatorskie, komunikacyjne oraz umiejętność pracy z młodzieżą;
  • zaangażowanie w pracę i profesjonalizm,
  • pasja w działaniu i kreatywność w organizowaniu działalności sekcji szybowcowej,
  • dyspozycyjność,
  • samodzielność.

Poszukujemy kandydata, który będzie posiadał doświadczenie w szkoleniu za wyciągarką, potrafiącego samodzielnie organizować czas pracy, cechującego się odpowiedzialnością, kreatywnością oraz dużym zaangażowaniem w wykonywaną pracę. Jeżeli potrafisz uczyć i dzielić się entuzjazmem do latania, to zachęcamy do kontaktu.

Oferujemy pracę w prężnie rozwijającym się ośrodku lotniczym, możliwość rozwoju zawodowego oraz uczestniczenie w ciekawych projektach. Istnieje możliwość zakwaterowania na lotnisku.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: biuro@aeroklubkrakowski.pl

Dokumenty prosimy zaopatrzyć w klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Imię i nazwisko / Firma:
Aeroklub Krakowski
Telefon:
-
E-mail:
biuro@aeroklubkrakowski.pl