Przedstawiciel Handlowy w AviationConsulting

(ogłoszenie nr 115484)

W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko: Przedstawiciel handlowy

Zakres obowiązków

Pozyskiwanie klientów oraz sprzedaż szkoleń e-learningowych dla klientów z branży lotniczej (porty lotnicze, linie lotnicze, agenci obsługi naziemnej i pasażerskiej, służby ochrony lotnisk itp.) oraz z branży transportowej  i produkcyjnej (podmioty wysyłające towary drogą lotniczą).

Opis stanowiska pracy

Chcemy zapewnić optymalne warunki dla współpracującej z nami osoby, dlatego też dopuszczamy możliwość pracy zdalnej. Obowiązki nie są związane z częstymi wyjazdami do klientów. Jeżeli znasz branże lotniczą, a do tego lubisz kontakty z ludźmi, jesteś osobą nastawioną na wyniki i lubisz się rozwijać to wyślij nam swoje CV. Jesteśmy również gotowi w Ciebie zainwestować – zapewnimy Ci szereg certyfikowanych szkoleń które sprawią, że Twoje doświadczenie zyska solidne, teoretyczne podstawy. Wszystko to sprawi, że będziesz się rozwijał razem z nami.

Specyfika branży sprawia, że na nasze usługi nie ma zapotrzebowania w okresach świątecznych oraz w wakacje. Dzięki temu w okresie letnim możesz sobie pozwolić na długi urlop, a większość długich weekendów masz wolne. 

Wymagania
 

  • znajomość MS Office,
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, umiejętność analitycznego myślenia,
  • czynne prawo jazdy kat. B.
  • co najmniej 2 letnie doświadczenie w szeroko rozumianej branży lotniczej,
  • znajomość język angielskiego,

Oferujemy

  • pracę w oparciu o umowę o pracę, zlecenie lub umowę o współpracy (wybór uzależniony od preferencji)
  • wynagrodzenie podstawowe plus prowizja od efektów sprzedaży wypłacana co miesiąc

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres biuro@aviacon.pl - w tytule wiadomości prosimy o wpisywanie: PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY


AviationConsulting

AviationConsulting powstała w 2010 r. Od początku swojej działalności skupia się na dostarczaniu wyspecjalizowanych szkoleń z zakresu transportu, ze szczególnym uwzględnieniem transportu lotniczego, których odbiorcą są organizacje funkcjonujące w branży  Transport-Spedycja-Logistyka. Firma jest jedynym w Polsce Autoryzowanym Centrum Szkoleniowym Międzynarodowego Zrzeszenia Przewoźników Lotniczych ATC IATA. W 2018 AviationConsulting została uznana za jedno z 5 najlepszych ATC w Europie.

 

Imię i nazwisko / Firma:
AviationConsulting
Telefon:
-
E-mail:
biuro@aviacon.pl