Aeroklub Krakowski poszukuje instruktora samolotowego

(ogłoszenie nr 113575)

Stowarzyszenie prowadzi działalność szkoleniową i popularyzatorską w zakresie lotnictwa cywilnego i sportowego. Bazą Stowarzyszenia jest lotnisko w Pobiedniku Wielkim (wschodnia część Krakowa).

Poszukujemy kandydata, który będzie posiadał doświadczenie w szkoleniu do licencji pilota samolotowego na samolotach C152, Tecnam 2008P, potrafiącego samodzielnie organizować czas pracy, cechującego się odpowiedzialnością, kreatywnością oraz dużym zaangażowaniem w wykonywaną pracę.

Mile widziane posiadanie uprawnień holowania szybowców oraz posiadanie typu: PZL 101 Gawron.

Oferujemy pracę w prężnie rozwijającym się ośrodku lotniczym, możliwość rozwoju zawodowego oraz uczestniczenie w ciekawych projektach.

Istnieje możliwość zakwaterowania na lotnisku.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres: biuro@aeroklubkrakowski.pl z dopiskiem "Praca - Instruktor samolotowy".

Wyróżniasz się czymś spośród pozostałych kandydatów? Napisz o tym i przekonaj nas do siebie!


Zastrzegamy możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.


Dokumenty prosimy zaopatrzyć w klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami)."

Imię i nazwisko / Firma:
Aeroklub Krakowski
Telefon:
-
E-mail:
biuro@aeroklubkrakowski.pl