Praca – instruktor samolotowy - Szef Wyszkolenia HT

(ogłoszenie nr 102696)

Aeroklub Podhalański poszukuje instruktora pilota samolotowego - Szefa Wyszkolenia HT. Lotnisko położone jest w malowniczym terenie w sąsiedztwie Jeziora Rożnowskiego niedaleko Nowego Sącza.

Poszukujemy instruktora pilota samolotowego z doświadczeniem w szkoleniu do licencji pilota samolotowego, umiejącego organizować własny czas pracy i koordynować latanie uczniów i pilotów budujących nalot.

Wymagania:

  • uprawnienie instruktora samolotowego FI(A)
  • znajomość przepisów i procedur ośrodka szkolenia lotniczego,
  • pasja latania i zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • dyspozycyjność, samodzielności, umiejętność organizacji pracy oraz pracy w zespole,

mile widziane:

  • uprawnienia do akrobacji i holowania szybowców
  • posiadane typy: PZL-104 Wilga, Jak12M, C152, C172.

Oferujemy pracę w jednym z najszybciej rozwijającym się ośrodku lotniczym w Polsce, możliwość rozwoju zawodowego oraz uczestniczenie w ciekawych projektach.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie odpowiedzi na pytanie:

„Z jakiego powodu chcesz latać w Aeroklubie Podhalańskim?” oraz CV na adres: aeroklubpodhalanski@wp.pl opatrzony tematem: „Instruktor samolotowy”.

Zastrzegamy możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Dokumenty prosimy zaopatrzyć w klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Aeroklub Podhalański z siedzibą w Łososinie Dolnej zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Aeroklub Podhalański z siedzibą w Łososinie Dolnej. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Imię i nazwisko / Firma:
Aeroklub Podhalański
Telefon:
-
E-mail:
aeroklubpodhalanski@wp.pl