Pilot zawodowy (First Officer) pod Certyfikat Linii Lotniczych (załoga wieloosobowa) - Cessna CJ1

(ogłoszenie nr 101303)

Odysay Aviation poszukuje  osoby na stanowisko: Pilot zawodowy (First Officer) pod Certyfikat Linii Lotniczych (załoga wieloosobowa)  - Cessna CJ1

WYMAGANIA:

  • Język angielski ICAO level 4,
  • Chęć nauki i rozwoju
  • Wysoki poziom motywacji do pracy
  • Nalot minimalny, np. 500 h TT

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres mailowy: rekrutacja@hosten.pl , Nr. Ref. PL/ 07.2018

Abyśmy mogli rozpatrzeć Państwa CV w procesie rekrutacji prosimy o uzupełnienie  CV i swoich dokumentów aplikacyjnych poniższą klauzulą.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Odysay Aviation Jerzy Karpiński z siedzibą  przy ul. Białobrzeskiej 15, 02-370 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w przekazywanym przeze mnie CV i innych dokumentach aplikacyjnych w celu uwzględnienia mojej kandydatury w procesie rekrutacji na podane stanowisko. Zapoznałem się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawienia" UWAGA!!! Jeśli chcą Państwo wziąć udział w naszych przyszłych rekrutacjach prosimy o dopisanie jeszcze klauzuli: "Wyrażam także zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przekazywanym przeze mnie CV i innych dokumentach aplikacyjnych w celu uwzględnienia mojej kandydatury w przyszłych procesach rekrutacji prowadzanych przez tę firmę.”

Imię i nazwisko / Firma:
Odysay Aviation
Telefon:
-
E-mail:
rekrutacja@hosten.pl