You must login to view this form.

Zarejestruj się na lot symulatorem A320 z dlapilota.pl

Symulator modelu A320

Pierwszy w Polsce symulator jednego z najpopularniejszych samolotów wykorzystywanych w lotnictwie cywilnym, Airbusa A320, dostępny jest za pośrednictwem portalu dlapilota.pl.

Wiernie odwzorowany kokpit samolotu pozwala na przeprowadzenie szeregu ćwiczeń w dowolnie wybranej fazie lotu lub zaplanowanie całego lotu z/do dowolnie wybranego lotniska na całym świecie. W bazie oprogramowania dostępnych jest ponad 23000 cywilnych portów lotniczych.

W każdym momencie lotu operatorzy mogą zasymulować dowolne warunki pogodowe takie jak: siła i kierunek wiatru, burze, opady deszczu lub śniegu, mgła, zachmurzenie.

Symulator doskonale nadaje się do ćwiczeń lotów IFR, a szczególnie do treningu lądowania przy ograniczonej widoczności (możliwość ustawienia CAT I, CAT II, CATIII a, b, c).

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do odbycia wirtualnego lotu na dowolnej trasie, w dowolnym miejscu na świecie oraz zapoznania się z pracą prawdziwego pilota (symulator fizycznie znajduje się w Gdańsku). Symulator nie jest certyfikowany przez żaden nadzór lotniczy.

Od dziś wypełniając formularz zgłoszeniowy na stronie dlapilota.pl możesz odbyć symulowany lot Airbusem A320 w wybrany zakątek świata.

Ceny za godzinę lotu różnią się w zależności od liczby wykupionych godzin:

od 1h do 2h – cena: 290 zł
od 3h do 5h – cena 265 zł
powyżej 5h – cena 240 zł

Rejestrując się przez dlapilota.pl - oszczędzasz 10zł na kazdej godzinie lotu


Czytaj również wywiad:

Lot symulatorem A320 dla każdego, jako prezent na imieniny, urodziny i pod choinkę...

Formularz zgłoszeniowy:

comments powered by Disqus