You must login to view this form.

Mistrzostwa Polski Pilotów i Personelu Pokładowego

IV edycja Biegu Sto-nogi

17 kwietnia 2016 r. w Milanówku odbędzie się IV edycja Biegu STO-nogi (na dystansie 10 km), podczas którego po raz kolejny odbędą się Mistrzostwa Polski Pilotów i Personelu Pokładowego. Ponownie również patronem medialnym imprezy został portal dlapilota.pl. Uczestnictwo w zawodach jest idealną okazją do czynnego spędzenia czasu w doborowym lotniczym towarzystwie oraz sportowej rywalizacji i zdobycia cennych nagród.

Termin: niedziela 17.04.2016 (harmonogram poniżej w tekście)
Dystans: 10 000 m (2 x 5 000 m)
Atest: PZLA, pomiar czasu: STS-timing (międzyczasy na 2.5km, 5km, 7.5km), sędziowie PZLA

Pytanie konkursowe: Co to za bombowiec i gdzie stoi?

Konkurs zakończony. Wyniki niebawem.


Rozstrzygnięcie konkursu

Kategorie: open, wiekowe, drużynowe, Mistrzostwa Polski Pilotów i Personelu Pokładowego, Mistrzostwa Polski Geografów, Mistrzostwa Mieszkańców Milanówka, kategoria dla osób poruszających się na wózkach i oczywiście kategoria specjalna - Nogi STO-nogi.

Dla najlepszych w kategoriach open, dla nowych rekordzistów trasy, w kategoriach wiekowych, specjalnych oraz tradycyjnie wiele nagród do rozlosowania.

Impreza towarzysząca: Mila Milanowska - Bieg na 1800 m.

W biegu został ustanowiony limit biegaczy, których łącznie będzie mogło wziąć udział 480, a sam wyścig będzie obejmował dwa okrążenia po 5 km. Warunkiem uczestnictwa w zawodach jest zapisanie się na listę startową, wniesienie opłaty (poniżej 18 roku życia 30 zł, dla osób pełnoletnich 55 zł.) oraz weryfikacja i odebranie pakietu startowego w Biurze Zawodów.


Opłatę rejestracyjną należy wpłacać do 8 kwietnia 2016 r. podczas rejestracji on-line. W ramach opłaty organizator zapewnia napoje na trasie i mecie, pamiątkowy medal, posiłek regeneracyjny oraz pamiątkę - niespodziankę. Opłata uiszczona przez zawodników przeznaczona będzie również na ufundowanie medali i posiłku regeneracyjnego dla dzieci i młodzieży startującej w Mili Milanowskiej.

Zgłoszenia online przyjmowane są od 15.02.2016 r. do 08.04.2016 r. poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej http://zapisy.sts-timing.pl/14/

Jeśli zgłaszasz swój bieg, w klasyfikacji Mistrzostwa Polski Pilotów i Personelu Pokładowego, nie zapmnij, zaznaczyć właściwą opcję:Harmonogram zawodów:

  • 08:30 otwarcie biura zawodów
  • 11:00 Start biegu na 10 km
  • 12.30 Start Mili Milanowskiej – link do imprezy organizowanej przez MCK znajduje się na stronie organizatora
  • 13:15 dekoracja w parku miejskim za budynkiem szkoły przy ul.Fiderkiewicza 41 (biuro)
  • 14:30 zamknięcie biura imprezy, zakończenie imprezy

Wszyscy uczestnicy, którzy ukończą IV Bieg STO-nogi Milanówek, otrzymują na mecie pamiątkowe medale, wodę oraz posiłek regeneracyjny. Zdobywcy miejsc I – III, w klasyfikacji generalnej kobiet i mężczyzn otrzymują puchary, upominek oraz nagrody pieniężne:

  • I miejsce 1000 pln
  • II miejsce 500 pln
  • III miejsce 250 pln

Organizatorem biegu jest Samodzielne Koło Terenowe Nr 10 STO w Milanówku, a współorganizatorami są: Milanowskie Centrum Kultury w Milanówku oraz Społeczne Liceum Ogólnokształcące Nr 5 w Milanówku.


                                                              Trasa IV Biegu Sto-nogi

Regulamin Biegu dostępny jest tutaj.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie www.sto-nogi.pl.

Z uwagi na ryzyko podpowiedzi, wyłączyliśmy komentowanie tego artykułu ;-)