Do wygrania wejściówki na pokazy Aerobaltic w Gdyni! tylko 3 pytania

Gdynia Aerobaltic 2018 (fot. Aeropact)

Wspólnie z firmą Aeropact pragniemy zaprosić naszych Czytelników do udziału w konkursie, w którym nagrodą jest dwadzieścia pojedynczych wejściówek na drugą edycję Międzynarodowych Pokazów Lotniczych Aerobaltic, które w dniach 17-19 sierpnia odbędą się w Gdyni.

Zasady konkursu są tym razem bardzo proste i zakładają udzielenie odpowiedzi na 3 pytania.


Konkurs zakończony


Odpowiedzi prosimy przesyłać poprzez ankietę umieszczoną na dole strony do dnia 12 sierpnia włącznie. Z osób, które nadeślą do redakcji odpowiedzi wylosujemy 20 zwycięzców, którzy otrzymają od nas elektroniczny bilet umożliwiający wejście na jeden dzień pokazów Aerobaltic (sobotę lub niedzielę).

Laureaci konkursu otrzymają od nas maila wraz biletem elektronicznym. Zapraszamy do udziału w zabawie! 


Zgodnie z zapowiedziami organizatorów, wśród licznych atrakcji tych nadmorskich pokazów można wymienić m.in. SkymagicS3WAT, 3AT3, Patruille Reva, Baltic Bees Jet Team, P3 Flyers Display Team, Royal Jordanian Falcons, Aerosparx, Artura Kielaka, Łukasza Ciepielę, Zespół Akrobacyjny Orlik i wiele innych.

Więcej informacji dotyczących Aerobaltic 2018 dostępnych jest tutaj (LINK)

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu konkursu..

Zbierane w niniejszym formularzu dane osobowe, będą wykorzystywane wyłącznie na potrzeby konkursu "Wygraj bilety na pokazy Aerobaltic 2018", organizowanym przez dlapilota.pl Sp. z o.o.

Wszystkie dane zostaną natychmiast skasowane po zakończeniu konkursu.

comments powered by Disqus