ATPL(A)

Kolejna edycja szkolenia ATPL(A) rozpocznie się 12 września 2009.

Szkolenie ATPL(A) przeprowadzone zostanie w trybie kursu "distance learning" obejmującego ok. 120 godzin wykładowych oraz naukę własną w domu wspomaganą poprzez system elearning.


Wykłady odbywać się będą w trybie 8 zjazdów sobota-niedziela w okresie wrzesień 2009 - styczeń 2010. Nauka w domu zgodnie z zapisem AMC FCL 1.055(a) JAR.FCL będzie monitorowana poprzez system testów z każdego z przedmiotów zdawanych on-line. Wykłady jak i baza elearningu przygotowane są w języku polskim.

Warunkiem koniecznym do przystąpienia do kursu ATPL(A) jest posiadanie co najmniej licencji PPL (A).

Ukończenie kursu z wynikiem pozytywnym uprawnia do rozpoczęcia praktycznego szkolenia (bez dodatkowych szkoleń teoretycznych ) do uprawnień: CPL(A), IR. Szkolenie nie obejmuje swoim zakresem przygotowania do szkoleń ME i MCC.

Podstawowym materiałem dydaktycznym podczas szkolenia jest komplet podręczników Jeppsen oferowany dla naszych kursantów w promocyjnej cenie. Dodatkowo podczas szkolenia kursanci otrzymają materiały pomocowe przygotowane przez wykładowców.

Wykłady odbywają się w godz. 9.00 - 18.00 w Cinema City Bemowo, ul. Powstańców Śląskich 126a w Warszawie. W trakcie każdego dnia zajęć, zapewniamy kawę, herbatę, ciasteczka oraz lunch w przerwie obiadowej. 


Już dziś możesz zarezerwować miejsce na najbliższym szkoleniu ATPL(A)!

Wypełnij formularz rejestracyjny a dalsze szczególy dotyczące szkolenia otrzymasz mailem.