Bolesław Radomski (fot.boleslawradomski.pl)

Wyniki Samolotowych Nawigacyjnych Mistrzostw Polski w Stalowej Woli

Na lotnisku Turbia k/Stalowej Woli zakończyła się rywalizacja w ramach 60. Samolotowych Nawigacyjnych Mistrzostwach Polski Seniorów oraz 46. Samolotowych Nawigacyjnych Mistrzostwach Polski Juniorów.

Precyzyjnym Mistrzem Polski Seniorów został Bolesław Radomski, drugie miejsce zajął Michał Wieczorek, a trzecie Marcin Chrząszcz. W kategorii juniorów Mistrzem Polski został Rafał Wojtych, drugie miejsce zajęła Joanna Skalik, a trzecie Eryk Auguścik.

Pełna klasyfikacja zawodów:

3 dzień rywalizacji:

Poniżej znajdziecie wyniki oraz mapę wzorcową z dzisiejszej 3ciej konkurencji, a także wyniki podsumowywujpące 3 dni zmagań! Bolesław Radomski utrzymuje się dalej na pierwszym miejscu, a goni go Michał Wieczorek. Natomiast po dzisiejszym dniu nastąpiło małe przetasowanie na następnych miejscach. Teraz Krzysztof Wieczorek zajmuje miejsce 3cie w klasyfikacji generalnej. Najlepszym juniorem jest dalej Rafał Wojtych.

Wyniki i trasa z 7 lipca z konkurencji nawigacyjnej (GREEN):

Wyniki i trasa z 6 lipca z konkurencji nawigacyjnej (BLUE):

Wyniki i trasa z 5 lipca z konkurencji nawigacyjnej (RED):

(fot. Polish Flying Team)

A w sobotę pełna emocji konkurencja na celność lądowania. Zapraszamy do odwiedzenia lotniska i kibicowania zawodnikom.