Audytor Wewnętrzny w Jet Story

(ogłoszenie nr 90924)

Firma JET STORY Sp. z o. o. poszukuje pracownika na stanowisko Audytor Wewnętrzny w dziale Jakości/Monitorowania Zgodności.

Wymiar czasu pracy: pełny etat
Miejsce pracy: Warszawa, lotnisko Okęcie

Obowiązki:

  • przygotowywanie i przeprowadzanie audytów wewnętrznych
  • nadzór nad realizacją działań korygujących
  • nadzór nad implementacją zmian w przepisach i materiałach doradczych
  • nadzór nad systemem upoważnień wydawanych przez Dział Jakości/Monitorowania Zgodności
  • nadzór nad listą zatwierdzonych dostawców/podwykonawców

Wymagania niezbędne:

  • wykształcenie wyższe na kierunku związanym z lotnictwem lub zarządzaniem jakością
  • rok doświadczenia w branży lotniczej
  • znajomość technik audytowania
  • znajomość regulacji EASA a w szczególności rozporządzeń 965/2012 oraz 1321/2014
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • otwartość i komunikatywność

Wymagania dodatkowe:

  • szkolenia z zakresu przepisów Air-OPS, Part-M, Part-145, Part-66
  • szkolenie z zakresu Czynnika Ludzkiego, Fuel Tank Safety, EWIS
  • szkolenie z zakresu Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem
  • znajomość MS Access, Q-Pulse

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać na adres quality@jetstory.com.

W powyższej wiadomości prosimy odpowiedzieć na poniższe pytanie:

02 września 2017r. na statku powietrznym została wykryta usterka. Personel CAM odłożył usterkę zgodnie z Minimum Equipment List. Usterce nadano kat. C. Do którego dnia samolot może wykonywać operacje lotnicze (zakładając, że nie ma żadnych innych ograniczeń)?

Termin nadsyłania aplikacji: 30.09.2017

Jet_Story.png
Imię i nazwisko / Firma:
Jet Story Sp. z.o.o
Telefon:
668 408 742
pantula@jetstory.com