Instruktor Szybowcowy

(ogłoszenie nr 88472)

Aeroklub Podkarpacki Szkoła Lotnicza poszukuje osoby na stanowisko: Instruktor szybowcowy.

Wymagania:

  • uprawnienie instruktora szybowcowego (do szkolenia za wyciągarką oraz za samolotem),
  • znajomość przepisów i procedur ośrodka szkolenia lotniczego,
  • zaangażowania w wykonywaną pracę,
  • dyspozycyjność, samodzielności, umiejętność organizacji pracy oraz pracy w zespole,
  • mile widziane uprawnienia pilota samolotowego (instruktorskie oraz do holowania szybowców),

Obowiązki:

  • nadzór nad organizowanymi szkoleniami, w tym loty z uczniami oraz nadzór naziemny samodzielnych lotów wykonywanych przez uczniów-pilotów,
  • kierowanie instruktażu przed lotem i po jego wykonaniu,
  • kontrola aktualnych postępów szkolenia oraz podejmowanie decyzji o dalszym szkoleniu uczniów-pilotów,
  • wypełnianie dokumentacji szkoleniowej uczniów-pilotów, w tym kompletowanie oraz nadzór nad aktualnością dokumentacji uczniów-pilotów (teczki osobowe),
  • planowanie lotów (dnia lotnego), w tym analiza warunków meteorologicznych, oraz
  • wychowywanie lotnicze poprzez osobisty przykład, stosowanie się do zasad etyki zawodowej, zachowania dyscypliny lotniczej, poszanowanie sprzętu lotniczego i urządzeń lotniczych oraz bieżące reagowanie na przypadki niewłaściwego postępowania wśród uczestników szkolenia,

Oferujemy:

  • pracę w prężnie rozwijającym się ośrodku lotniczym,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz uczestniczenie w ciekawych projektach,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (szczegóły do ustalenia),
  • zakwaterowanie na terenie lotniska.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres rekrutacja@aeroklub-podkapracki.pl z dopiskiem „Instruktor szybowcowy”.

Wyróżniasz się czymś spośród pozostałych kandydatów? Napisz o tym i przekonaj nas do siebie! Zastrzegamy możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Dokumenty prosimy zaopatrzyć w klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Aeroklub Podkarpacki Szkoła Lotnicza zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Imię i nazwisko / Firma:
Aeroklub Podkarpacki Szkoła Lotnicza
Telefon:
+48 881 916 573
rekrutacja@aeroklub-podkarpacki.pl