Mechanik Lotniczy

(ogłoszenie nr 88471)

Aeroklub Podkarpacki Szkoła Lotnicza poszukuje kandydatów na stanowisko: Mechanik Lotniczy

Miejsce pracy: Krosno,
Region: podkarpackie

Opis stanowiska:

  • Obsługa samolotów

Wymagania:

  • Licencja Part-66
  • Znajomość języka angielskiego;
  • Umiejętność  posługiwania się dokumentacją techniczną;
  • Dyspozycyjność;

Wymagania dodatkowe:

  • Znajomość Przepisów Lotniczych PART 66 ; PART M; PART 145
  • Prawo jazdy
  • Dodatkowym atutem będzie posiadanie szkolenia na typ Morane MS880B; Morane MS 894A

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • Pełną wymagań i ciekawą prace w zróżnicowanym zespole;
  • Możliwość intensywnego rozwoju zawodowego w dynamicznym zespole oraz możliwość; zdobywania doświadczenia w branży General Aviation.

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesłać na adres: biuro@aeroklub-podkapracki.pl z tytułem Mechanik Lotniczy

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Aeroklub Podkarpacki Szkoła Lotnicza zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Imię i nazwisko / Firma:
Aeroklub Podkarpacki Szkoła Lotnicza
Telefon:
+48 881 916 573
rekrutacja@aeroklub-podkarpacki.pl