PILOT (F/O) samolotu SAAB 340

(ogłoszenie nr 88379)

SprintAir SA – certyfikowany przewoźnik lotniczy, poszukuje kandydatów na stanowisko pracy: PILOT (F/O) samolotu SAAB 340.

Obowiązki:

  • Pełnienie funkcji pierwszego oficera w lotach o komercyjnym charakterze.

Wymagania:

  • Ważna licencja CPL(A) wraz z ATPL(A) frozen, ważne uprawnienia IR/ME i MEP(L) lub licencja ATPL(A);
  • Uprawnienie MCC (teoria oraz praktyka);
  • Minimalny nalot: 250 h;
  • Język angielski poziom min. 4 wg. ICAO;
  • Ważne orzeczenie lotniczo-lekarskie kl. I;
  • Pełna dyspozycyjność (liczne pobyty poza bazą).

Oferujemy:

  • Kontrakt z umową szkoleniową;
  • Type Rating po stronie Operatora;
  • Miejsce wykonywania pracy: Baza: Warszawa, lub inne miasto na kontynencie europejskim.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: oficersaab340@sprintair.eu

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Imię i nazwisko / Firma:
SprintAir S.A.
oficersaab340@sprintair.eu