Pomocnik Zarządzającego Operacjami na Lądowisku Grądy

(ogłoszenie nr 86842)

Firma Targor-Truck zarządzająca i prowadząca operacje lotnicze na lądowisku Grądy (koło Ostrowi Mazowieckiej) poszukuje osoby do pomocy w organizacji operacji lotniczych na lądowisku.

Praca w systemie weekendowym (sobota, niedziela) z możliwością rozszerzenia o umówione dni tygodnia.

Obowiązki m.in.:

  • Nadzór nad przydziałem oraz przekazywaniem samolotów
  • Nadzór nad kalendarzem lotów samolotów i skoków spadochronowych
  • Pomoc w organizacji operacji lotniczych
  • Nadzór nad wydawaniem paliwa
  • Pobieranie opłat lotniskowych i innych

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie lotnicze i znajomość wykonywania operacji lotniczych na lotnisku GA.
  • Otwartość na pracę z ludźmi

Oferujemy:

  • Naukę zasad funkcjonowania lotniska GA.
  • Praktykę w organizacji lotniczej.
  • Możliwość zamiany wynagrodzenia na nalot na samolotach Targor-Truck.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: biuro@flight-club.pl. Maile prosimy tytułować: Pomocnik operacyjny - praca

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli w CV: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)”.

Imię i nazwisko / Firma:
Targor-Truck Sp. z o.o.
Telefon:
501 052 643
biuro@flight-club.pl