Mechanik Obsługi Samolotów - Lądowisko Grądy k. Ostrowi Mazowieckiej

(ogłoszenie nr 86841)

Firma Targor-Truck Sp. z o.o. zarządzająca Lądowiskiem Grądy (k. Ostrowi Mazowieckiej) poszukuje kandydatów na stanowisko: Mechanik Lotniczy

Zakres obowiązków

  • Wszelkie prace związane z wykonywaniem obsługi technicznej samolotów w ramach zakresu zatwierdzenia Organizacji Part-145 Targo-Truck.
  • Poświadczanie wykonanych czynności i zadań w wymaganych dokumentach.
  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji obsługi technicznej statków powietrznych.

Wymagania

  • Licencja mechanika obsługi PART-66 B1.2, mile widziane B2
  • Szkolenie i praktyka wymagana dla personelu poświadczającego na typy SP: Cessna C150, C152, C172.
  • Mile widziana praktyka na samolotach Piper PA28 Arrow i PA34 Seneca oraz Cessna 206.
  • Znajomość przepisów PART 145.
  • Doświadczenie w obsłudze technicznej statków powietrznych.

Oferujemy

  • Możliwość szkolenia i odbycia praktyki przy obsłudze samolotów Piper PA28 Arrow i PA34 Seneca oraz Cessna 206.
  • Umowa o pracę z zakwaterowaniem na lądowisku w Grądach.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zaangażowania w pracę.
  • Bezpłatne szkolenia niezbędne do wykonywania pracy na stanowisku.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz kopii licencji na adres: biuro@flight-club.pl.
Maile prosimy tytułować: Mechanik lotniczy - praca

"Prosimy o dopisanie następującej klauzuli w CV: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)”.

Imię i nazwisko / Firma:
Targor-Truck Sp. z o.o.
Telefon:
501 052 643
biuro@flight-club.pl