Kierowca / Pracownik obsługi lotniskowej

(ogłoszenie nr 86318)

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, do naszego Działu Obsługi Technicznej na terenie Portu Lotniczego Warszawa Okęcie, poszukujemy osoby na stanowisko: Kierowca / Pracownik obsługi lotniskowej.

WYMAGANIA:

  • Prawo jazdy kategorii B, włącznie z zezwoleniem uprawniającym do kierowania pojazdami po terenie Portu Lotniczego Warszawa Okęcie (EPWA) – WARUNEK KONIECZNY,
  • Uprawnienia pozwalające na poruszanie się po terenie strefy zastrzeżonej Portu Lotniczego Warszawa Okęcie (EPWA) – WARUNEK KONIECZNY
  • Odpowiedzialność, sumienność i podzielność uwagi
  • Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu
  • Umiejętność organizacji pracy własnej
  • Umiejętność przewidywania następstw własnych działań
  • Wykształcenie minimum średnie, znajomość języka angielskiego stanowi dodatkowy atut.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przewóz pracowników oraz materiałów po terenie Portu Lotniczego,
  • Asystowanie w trakcie wykonywanej obsługi technicznej samolotów,
  • Odpowiedzialność za powierzony sprzęt i wyposażenie,
  • Przestrzeganie wewnętrznych procedur i przepisów BHP.

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę na pełny etat lub część etatu
  • Stabilność zatrudnienia
  • Niezbędne szkolenia i certyfikaty
  • Pracę w stabilnej firmie

MIEJSCE PRACY:

  • Warszawa, Okęcie

CV oraz list motywacyjny prosimy przesłać na adres: office@airtechsolution.com Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

ATS_logo_podstawowe.jpg
Imię i nazwisko / Firma:
Airtech Solution Sp. z o.o.
Telefon:
660 401 491
office@airtechsolution.com