LICENCJONOWANY MECHANIK LOTNICZY

(ogłoszenie nr 81584)

Organizacja Obsługowa PART-M  Aeroklubu Białostockiego poszukuje kandydatów na stanowisko: Mechanik Lotniczy

Zakres obowiązków:

  • Wszelkie prace związane z wykonywaniem obsługi technicznej samolotów i szybowców.
  • Poświadczanie wykonanych czynności i zadań w wymaganych dokumentach

Wymagania :

  • Licencja mechanika obsługi  PART-66  B1.2, mile widziane B2
  • Mile widziane szkolenie na typ SP:  Cessna 152
  • Licencja mechanika obsługi  ICAO z uprawnieniem TM(G)R
  • Znajomość przepisów PART M
  • Doświadczenie w obsłudze technicznej statków powietrznych
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zdobycie nowego doświadczenia oraz podniesienie kwalifikacji
  • Bezpłatne szkolenia niezbędne do pracy na w/w stanowisku
  • Umowa o pracę

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz kopii licencji na adres: technika@epbk.pl, dyrektor@epbk.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli w CV: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)”.

Imię i nazwisko / Firma:
Aeroklub Białostocki
Telefon:
517666116
dyrektor@epbk.pl; technika@epbk.pl